Hakkımızda

Kurucumuz tarafından nakliyat sektöründe iz bırakmak amacıyla oluşturulan Evden Eve Nakliyat Esenyurt yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Geçmişin tecrübesi ve zamanın sürekli değişen teknolojisini harmanlayarak daima mutlu müşteriler hedefliyoruz. Güleryüzlü ve kaliteli hizmet politikamız ile nakliyat sektöründe birçok yeniliğe imza attık. Planlı ve tam zamanlı çalışma takvimizle Türkiye’nin her yerine nakliye işleriniz için bir telefon uzağınızdayız. Sektörümüzün gün geçtikçe gelişmesi ve gelişen teknolojiye adapte olunması hususunda ar-ge ekibimiz var gücüyle çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize nakliyenin her alanında hizmet veriyoruz.

Özellikle üzerinde durduğumuz hizmetlerimiz şöyledir;
– Parça Eşya Taşıma
– Paketleme Hizmeti
– Temiz Nakliyat
– Kırmadan Taşımacılık
– Doğru Araç Seçimi

Tüm bu ve bu gibi hizmetlerde profesyonel ve eğitimli ekibimizle çözüm ortaklığı sunuyoruz. Amacımız çağdaş dünya standartları ile geçmişin tecrübesini harmanlayarak sizlere kalite hizmet sunmaktır. En büyük referansımız binlerce müşterimiz mottosuyla daima müşteri memnuniyeti üzerine çalışan Evden Eve Nakliyat Esenyurt, taşınma çilesini bir sanata dönüştürüyor. Bizler için her eşya bizim eşyamız, her taşıma kendimize ait taşımadır. Bu sebeple gerekli hassasiyet ve özenle eşyalarınızın ulaşımını sağlıyoruz.

Misyonumuz
Her müşterimizin ihtiyacına göre hizmeti ve takvimi belirleyerek uygun programda çalışmak. Taşınma işleminin başından sonuna dek aynı özen ve kaliteyi ortaya koyarak mutlu müşterilere erişmek. Dürüstlük, kalite standartları, yasal zorunluluklar ve iş ahlakımız neticesinde daima en iyi hizmeti sunmak. Bütün bunların ışığında da sürekli tercih edilen ve sektöründe işaret edilen bir şirkete dönüşmektir.

Vizyonumuz
Türkiye’de gelişen nakliye ve taşımacılık sektöründe ev – ofis taşıma işlerinde saygın ve marka değerini arttırmış bir firma olmak. Sektöre gelen yeniliğe, çözümlere ve değişime ayak uydurmak. Evden Eve Nakliyat Esenyurt olarak daima fark yaratan ve yaratıcılığa değer veren bir şirket olmaktır.

Müşteri Memnuniyeti
Evden Eve Nakliyat Esenyurt olarak en önemli gördüğüm husustur. %100 müşteri memnuniyetine ulaşamadığımız işleri yok hükmünde saydığımızdan ötürü tüm hizmetlerimiz için var gücümüzle çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz va kalite standartlarımız ile müşteri memnuniyetini belirli bir standartta ve tutarlılıkla gerçekleştiriyoruz.